Kouzelné odpoledne s Vrzavou Suzy

 

Populární setkání členů Místní organizace Svazu tělesně postižených Poděbrady se konalo odpoledne 12. června v Restauraci Na Jízdárně.


mo stp akceSešlo se nás téměř osmdesát. Příjemné prostředí a rychlá obsluha, to je přednost zmíněné restaurace. Až do večerních hodin nám hrála k poslechu a tanci country kapela Vrzavá Suzy. Při známých písničkách jsme si zazpívali a hlavně zavzpomínali na svá mladá léta, kdy jsme jezdívali do přírody na vandr, spali pod širákem a zpívali u táboráku. Bylo to krásné odpoledne. Škoda jen, že takové setkání naše organizace pořádá jen jednou v roce. Rádi bychom se setkávali častěji. Utíká nám totiž čas a přidávají se neduhy. Kapela Vrzavá Suzy byla přesně taková, která nám pomohla zapomenout na vše špatné. Probudila v nás krásné vzpomínky a my jsme odcházeli mladí a plni elánu. Rádi bychom se zase brzy s „Vrzavkou“ setkali. Informace o této kapele je možno najít na www.vrzavasuzy.cz nebo v kanceláři MO STP Poděbrady.


Děkujeme všem, kteří se zasloužili o krásné odpoledne, a těšíme se na příště.


Na závěr ještě blahopřání. K 90. narozeninám přejeme naší paní Čechové – usměvavé paní vlevo na snímku – všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.


Růžena Rychecká za všechny členy MO STP
Foto: Archiv MO STP Poděbrady

(4. 7. 2018)

 


AKCE V MATEŘSKÉM CENTRU

AKCE V MATEŘSKÉM CENTRU

Květnová nabídka seminářů a přednášek pro rodiče a zábavného dopoledne s dětmi

celý článek >>>

První domácí hospic na Kolínsku nabízí služby i poděbradskému regionu

První domácí hospic na Kolínsku nabízí služby i poděbradskému regionu

Domácí hospic Srdcem poskytuje hospicovou péči v přirozeném prostředí pacientům nevyléčitelně nemocným, v pokročilé nebo konečné fázi života. Svoji činnost jsme zahájili 1. listopadu 2018, od vzniku neziskové organizace v dubnu téhož roku jsme v rámci osvětové činnosti uspořádali pro širokou veřejnost opět neformální setkání na téma etických otázek doprovázení a snahy o prolomení tabu smrti a možností zdravotní a lékařské péče v domácím prostředí.

celý článek >>>

Školáci natáčejí vzpomínky pamětníků

Školáci natáčejí vzpomínky pamětníků

Jak prožili poděbradští pamětníci 2. světovou válku, únor 1948, srpen 1968 nebo listopad 1989? To mají za úkol zjistit a zdokumentovat žáci dvou poděbradských základních škol a studenti gymnázia. Zapojili se totiž do projektu Příběhy našich sousedů, který od ledna v Poděbradech realizuje nezisková organizace Post Bellum díky finanční podpoře města Poděbrady a Středočeského kraje.

celý článek >>>

V Luxoru přivítali estonskou velvyslankyni

V Luxoru přivítali estonskou velvyslankyni

Skvělá série diplomatických návštěv pokračovala v Domově pro seniory Luxor i v březnu. Pozvání protentokrát přijala nová estonská velvyslankyně Eva-Maria Liimets.

celý článek >>>

Poděbrady pomáhaly

Poděbrady pomáhaly

Automobilový závodní tým Rallyesport Poděbrady odstartoval přípravu na letošní sezónu dobročinným projektem s názvem Poděbrady pomáhají, jehož hlavní část se odehrála v pátek 22. března na Jiřího náměstí. A jeho výsledky všechny mile překvapily.

celý článek >>>

Abeceda peněz

Abeceda peněz

Třída 5. C ze ZŠ Václava Havla se zapojila do projektu České spořitelny „Abeceda peněz“, který je zaměřen na finanční gramotnost žáků 1. stupně základních škol.

celý článek >>>

Centrum Prima Pedagogiky

Centrum Prima Pedagogiky

Od září 2019 otevírá naše komunitní škola Centrum Prima Pedagogiky skupinu pro 10 prvňáčků v individuálním vzdělávání s PODPOROU NADANÝCH DĚTÍ, ROZŠÍŘENOU VÝUKOU ANGLIČTINY A INDIVIDUÁLNÍM OSOBNOSTNÍM PŘÍSTUPEM.

celý článek >>>

Středočeská centrála cestovního ruchu spustila nové webové stránky

Středočeská centrála cestovního ruchu spustila nové webové stránky

Zásadní modernizací prošly oficiální webové stránky Středočeské centrály cestovního ruchu www.centralbohemia.cz.

celý článek >>>

MĚSTSKÉ KULTURNÍ CENTRUM PODĚBRADY
NAMĚSTÍ KRÁLE JIŘÍHO 1/I
PODĚBRADY
TELEFON / FAX: +420 325 612 505
EMAIL: info@ipodebrady.cz
www.ipodebrady.cz

KULTURNÍ A INFORMAČNÍ CENTRUM PODĚBRADY