PROGRAM FESTIVALU SOUNDTRACK 2017

 

 

ČTVRTEK 24. 8.

21:00 LUCIE / Stadion FK Bohemia

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • ČEPS

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

po celou dobu festivalu:

  • AUDI
  • Samsung
  • HBO: Hra o trůny – Trůn
  • CEWE
  • Film. ateliéry Barrandov

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

po celou dobu festivalu:

  • Oaza
  • Seznam.cz
  • De Longhi ochutnávka kávy
  • Kenwood

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 16:30 Oranžáda

balkánská dechovka

  • Nadace Alsa
  • Nadace Pink Bubble

Kongresové centrum

  • Playstation
  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 17:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 19:00 Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 14:00 Finalisté Sanremo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 16:00 Finalisté Sanremo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 19:00 Genny Ciatti

vystoupení muzikálové zpěvačky

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

Fotovýstava Dady Smith

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 23:00 Noční afterparty

 

PÁTEK 25. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

  • 14:00 Štěpán Klouček

hudební vystoupení

  • 16:00 Jan Vytásek

hudební vystoupení

  • 18:00 Jan Vytásek

hudební vystoupení

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • Kinobus DPP
  • ČEPS
  • 21:00 Film 1
  • 23:30 Film 2

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

  • 14:30 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

  • 16:00 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

  • 18:00 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 15:00 X Cover

Michal Šindelář se svou kapelou

  • 17:00 Jo’anna

hudební vystoupení

  • 20:00 Circus Brothers

disco-balkan mejdan

Kongresové centrum:

  • Playstation
  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 13:00 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 15:00 Workshop SONY
  • naučte se fotografovat
  • 16:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 17:30 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 18:30 Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 13:00 Divadlo Na Prádle

divadelní představení

  • 14:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 15:00 Finalisté soutěže San Remo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 16:00 Divadlo Na Prádle

divadelní představení

  • 17:00 Finalisté soutěže San Remo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 18:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 19:00 Infinity

vystoupení taneční skupiny

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith
  • 21:00 Koncert 1

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 16:00 Jaroslav Uhlíř a kapela
  • 21:00 Jan P. Muchow & The Antagonists
  • 23:30 Noční afterparty

 

SOBOTA  26. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

  • 14:00 Barbora Šampalíkova

šansony a další

  • 16:00 Jan Jareš

slepý zpívající klavírista

  • 18:00 Barbora Šampalíková

šansony a další

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • 21:00 Film 1
  • 23:30 Film 2

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

  • 13:30 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

  • 15:00 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

  • 16:00 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 15:00 Lucky Joke

jazzrock, fusion, rhythm&blues

  • 17:00 Suit Up!

party Barneyho Stinsona

  • 20:00 The Beautifuls

rock’n’roll baby!

Kongresové centrum:

  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 11:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 13:00 SONY Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 14:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 15:00 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 16:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 17:30 Workshop SONY

naučte se fotografovat

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 13:00 Petra Slaninová

pěvecké vystoupení

  • 14:00 Jan Jareš

slepý zpívající klavírista

  • 15:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 17:30 Martin Kubíček a vypouštění balonků

předání šeku a vypouštění nadačních balonků

  • 18:30 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith
  • 20:00 Koncert 2

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 16:00 Tři oříšky pro Popelku
  • 21:00 Nicola Piovani
  • 23:30 HBO; Hra o trůny a další seriály
  • 0:30 Noční afterparty

 

NEDĚLE 27. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

O – FILMOVÁ

Letní kino

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 13:00 Vlkabaret

hudebně-kabaretní show

Kongresové centrum:

  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 11:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 13:00  Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 10:00 Vystoupení Petry Slaninové a žáků Pražské konzervatoře

hudební vystoupení

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

 

mapa2

 

 


Středočeský kraj má svůj komorní orchestr. V neděli 15. července zahraje na kolonádě

Středočeský kraj má svůj komorní orchestr. V neděli 15. července zahraje na kolonádě

Již v červenci se uskuteční první vystoupení nově založeného Orchestru akademie komorní hudby složeného z nejtalentovanějších českých i zahraničních hudebníků a hudebnic, který bude působit především na území Středočeského kraje. V jeho čele bude stát violoncellista Tomáš Jamník, který u projektu Akademie komorní hudby působí již od roku 2015 jako jeho umělecký vedoucí.

celý článek >>>

Lázně Poděbrady zvou

Lázně Poděbrady zvou

Koncerty na letním pódiu a v kongresovém sálu / Výstava v Galerii Ludvíka Kuby

celý článek >>>

Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu

Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu

Výstava 7. 7. – 26. 8. 2018 / Galerie Ludvíka Kuby, Lázeňská 363/III, 290 33 Poděbrady

celý článek >>>

Luboš Pospíšil zazpívá v Pivnici U Čiháků

Luboš Pospíšil zazpívá v Pivnici U Čiháků

Do Poděbrad míří legendární český zpěvák a hudebník, který začal svou kariéru v roce 1969 v řadách populárního C&K Vokálu. V současnosti koncertuje s obnovenou kapelou 5P, kterou obsadil generačně výrazně mladšími lidmi, což ovlivňuje počet i věkové spektrum posluchačů. Snad i díky „mladistvé energii“ sedmašedesátiletý Luboš Pospíšil podle hudebních recenzentů zraje jako víno.

celý článek >>>

„Hotelovka“ slaví už půlstoletí!

„Hotelovka“ slaví už půlstoletí!

Poděbradská Hotelová škola si v roce 2018 připomene padesát let od svého založení.

celý článek >>>

Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu

na školní ekologické zahradě v Poděbradech

celý článek >>>

Festival OFF je určen všem středoškolákům, kteří mají zájem o filmovou tvorbu, říká jeho ředitel

Festival OFF je určen všem středoškolákům, kteří mají zájem o filmovou tvorbu, říká jeho ředitel

Do 10. května mají zájemci z řad středoškoláků možnost účastnit se 1. ročníku Online filmového festivalu, ve zkratce OFF, který pořádá EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady.

celý článek >>>

PODĚBRADSKÉ DNY POEZIE 2018

PODĚBRADSKÉ DNY POEZIE 2018

Program festivalu / 19.-22. 4. 2018

celý článek >>>

MĚSTSKÉ KULTURNÍ CENTRUM PODĚBRADY
NAMĚSTÍ KRÁLE JIŘÍHO 1/I
PODĚBRADY
TELEFON / FAX: +420 325 612 505
EMAIL: info@ipodebrady.cz
www.ipodebrady.cz

KULTURNÍ A INFORMAČNÍ CENTRUM PODĚBRADY