PROGRAM FESTIVALU SOUNDTRACK 2017

 

 

ČTVRTEK 24. 8.

21:00 LUCIE / Stadion FK Bohemia

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • ČEPS

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

po celou dobu festivalu:

  • AUDI
  • Samsung
  • HBO: Hra o trůny – Trůn
  • CEWE
  • Film. ateliéry Barrandov

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

po celou dobu festivalu:

  • Oaza
  • Seznam.cz
  • De Longhi ochutnávka kávy
  • Kenwood

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 16:30 Oranžáda

balkánská dechovka

  • Nadace Alsa
  • Nadace Pink Bubble

Kongresové centrum

  • Playstation
  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 17:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 19:00 Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 14:00 Finalisté Sanremo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 16:00 Finalisté Sanremo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 19:00 Genny Ciatti

vystoupení muzikálové zpěvačky

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

Fotovýstava Dady Smith

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 23:00 Noční afterparty

 

PÁTEK 25. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

  • 14:00 Štěpán Klouček

hudební vystoupení

  • 16:00 Jan Vytásek

hudební vystoupení

  • 18:00 Jan Vytásek

hudební vystoupení

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • Kinobus DPP
  • ČEPS
  • 21:00 Film 1
  • 23:30 Film 2

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

  • 14:30 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

  • 16:00 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

  • 18:00 MIB Quartet

smyčcové kvarteto

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 15:00 X Cover

Michal Šindelář se svou kapelou

  • 17:00 Jo’anna

hudební vystoupení

  • 20:00 Circus Brothers

disco-balkan mejdan

Kongresové centrum:

  • Playstation
  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 13:00 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 15:00 Workshop SONY
  • naučte se fotografovat
  • 16:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 17:30 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 18:30 Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 13:00 Divadlo Na Prádle

divadelní představení

  • 14:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 15:00 Finalisté soutěže San Remo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 16:00 Divadlo Na Prádle

divadelní představení

  • 17:00 Finalisté soutěže San Remo Junior CZ

hudební vystoupení

  • 18:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 19:00 Infinity

vystoupení taneční skupiny

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith
  • 21:00 Koncert 1

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 16:00 Jaroslav Uhlíř a kapela
  • 21:00 Jan P. Muchow & The Antagonists
  • 23:30 Noční afterparty

 

SOBOTA  26. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

  • 14:00 Barbora Šampalíkova

šansony a další

  • 16:00 Jan Jareš

slepý zpívající klavírista

  • 18:00 Barbora Šampalíková

šansony a další

O – FILMOVÁ

Letní kino

  • 21:00 Film 1
  • 23:30 Film 2

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

  • 13:30 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

  • 15:00 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

  • 16:00 The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 15:00 Lucky Joke

jazzrock, fusion, rhythm&blues

  • 17:00 Suit Up!

party Barneyho Stinsona

  • 20:00 The Beautifuls

rock’n’roll baby!

Kongresové centrum:

  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 11:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 13:00 SONY Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 14:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 15:00 Workshop SONY

naučte se fotografovat

  • 16:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 17:30 Workshop SONY

naučte se fotografovat

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 13:00 Petra Slaninová

pěvecké vystoupení

  • 14:00 Jan Jareš

slepý zpívající klavírista

  • 15:00 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

  • 17:30 Martin Kubíček a vypouštění balonků

předání šeku a vypouštění nadačních balonků

  • 18:30 Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith
  • 20:00 Koncert 2

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

  • 16:00 Tři oříšky pro Popelku
  • 21:00 Nicola Piovani
  • 23:30 HBO; Hra o trůny a další seriály
  • 0:30 Noční afterparty

 

NEDĚLE 27. 8.

S – PODĚBRADSKÁ

Metro stage

O – FILMOVÁ

Letní kino

U – STROMOVÁ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N – KOLONÁDA

Festivalová kavárna

D – PŘÍRODNÍ

Chill out zóna

T – KONGRESOVÁ

Kongres stage

  • 13:00 Vlkabaret

hudebně-kabaretní show

Kongresové centrum:

  • SONY
  • Hudební nástroje KORG
  • 11:00 Workshop KORG

hudební nástroje

  • 13:00  Workshop KORG

hudební nástroje

R – DOBROMYSLNÁ

Dětská stage

  • Nadace Rotary Rotaract
  • Nadace Leontinka
  • 10:00 Vystoupení Petry Slaninové a žáků Pražské konzervatoře

hudební vystoupení

A – ALTERNATIVNÍ

Kafíčko akustická stage

  • Fotovýstava Dady Smith

C – VÝLETNÍ

Festivalová půjčovna kol SCOTT

K – ZÁMECKÁ

Zámek stage

 

mapa2

 

 


Grönholmovu metodu zdobí herecké výkony

Grönholmovu metodu zdobí herecké výkony

Divadelní spolek Jiří představil první premiéru podzimní sezony.

celý článek >>>

Den Zvířat

Den Zvířat

Srdečně zveme na program určený pro žáky MŠ a prvního stupně ZŠ.

celý článek >>>

Kvítek zpívá už 25 let!

Kvítek zpívá už 25 let!

Dětský pěvecký sbor při ZŠ Václava Havla (dříve ZŠ Na Valech) rozdává radost už celé čtvrtstoletí. O minulosti i současnosti Kvítku jsme si povídali s jeho sbormistryní Věrou Froňkovou.

celý článek >>>

Ochotníci zvou na komorní drama

Ochotníci zvou na komorní drama

První podzimní premiéru připravují poděbradští ochotníci. Divadelní spolek Jiří nastudoval psychotriller s prvky mrazivé komedie od současného španělského dramatika Jordi Galcerána s názvem Grönholmova metoda. O přípravě nové inscenace hovoří režisér Ladislav Langr.

celý článek >>>

Tip na výlet: řemeslný jarmark v Lysé

Tip na výlet: řemeslný jarmark v Lysé

V sobotu 14. října se uskuteční již 9. řemeslný jarmark v Lysé nad Labem.

celý článek >>>

Vinný festival v Pátku

Vinný festival v Pátku

Rodinná akce se uskuteční 30. září od 10.00 do 24.00 hodin.

celý článek >>>

Pohyb je život

Pohyb je život

V duchu tohoto hesla navštěvovalo téměř 200 seniorů v minulém školním roce pravidelná cvičení zdravotní tělesné výchovy v DDM Symfonie.

celý článek >>>

SOUNDTRACK PODĚBRADY

SOUNDTRACK PODĚBRADY

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií / 24. – 27. srpna 2017

celý článek >>>

MĚSTSKÉ KULTURNÍ CENTRUM PODĚBRADY
NAMĚSTÍ KRÁLE JIŘÍHO 1/I
PODĚBRADY
TELEFON / FAX: +420 325 612 505
EMAIL: info@ipodebrady.cz
www.ipodebrady.cz

KULTURNÍ A INFORMAČNÍ CENTRUM PODĚBRADY