Žně z aerobiku. Poděbrady mají mistryni republiky i Evropy!

V květnu sklízely dívky z Poděbrad „aerobikové vavříny“. Aneta Bedrnová vybojovala titul české šampiónky a Dominika Herzánová obhájila evropské zlato.

aerobik_1_0806V neděli 21. 5. 2017 pořádal Český svaz aerobiku mistrovství České republiky master class. „Největší radost nám udělala děvčata v kategorii 8–10 let. Z téměř 70 dívek vybojovala vítězství ve tříkolové soutěži Aneta Bedrnová (foto 1) a bronz Ema Hrabáková. Již samotná účast na šampionátu je velkým úspěchem, a tak poděkování za reprezentaci patří i dalším účastnicím našeho oddílu – Kiki Mandousové, Anetě Sluťákové, Betty Hujerové a Pátě Gramanové,“ sdílela nadšení trenérka aerobiku TJ Sokol Poděbrady Monika Sobotková.

/aerobik_2_08061Ještě o patro výše vystoupila další z plejády „hvězdných“ sportovkyň z Poděbrad – Dominika Herzánová. Ta společně s Andreou Švihálkovou a Marikou Podluckou (na snímku 2 vlevo) obhájila v Karlových Varech titul mistryně Evropy ve sportovním aerobiku – kategorie Trio. „Holky si spolu sedly jako ulité. Trénují v Praze a dojíždí z Kladna, Hradce Králové a Domča z Poděbrad. Dominika by touto cestou ráda poděkovala oběma kolegyním,“ uvedla Kateřina Herzánová, maminka (staro)nové mistryně Evropy.

Text: (aku)

BOSOBĚŽECKÝ ZÁVOD PRO DĚTI!

14. 7. 2017.
PRÁZDNINOVÝ BOSOBĚŽECKÝ ZÁVOD PRO DĚTI.

celý článek >>>

Basketbalové narozeniny: smeče na kolonádě a pocta na zámku

Příznivci poděbradského basketbalu oslavili velkolepě 70. výročí od založení klubu.

Zaokrouhleno na 100. Sparťanka Trikalová má boxerský titul!

Teprve třináctiletá Natálie Trikalová září ve fotbalovém dresu pražské Sparty. Kromě fotbalového pažitu však sbírá trofeje i v boxerském ringu.

Gymnasté září na všech frontách

Poděbradský oddíl sportovní gymnastiky ani v roce 2017 nezahálí.

Beachvolejbalová sezona byla zahájena

Na poděbradské beachvolejbalové kurty se po zimní přestávce opět vrací turnajová klání. Sezonu na Jezeře zahájily již tradičně turnaje v kategoriích muži, ženy a smíšené páry.

Orientační běžci soutěžili na Kostelním předměstí

Ve středu 24. května 2017 uspořádal poděbradský sportovní klub Běhej Poděbrady v rámci 2. ročníku mezinárodní akce World Orienteering day veřejný orientační běh.