Co je to sestupné znamení v astrologii a jak se vypočítává?

V tomto článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o descendentním znamení. descendentní znamení v astrologii a jak ho vypočítat. Descendentní znamení, známé také jako descendent, je klíčový prvek ve vašem horoskopu. který ovlivňuje vaše mezilidské vztahy a způsob, jakým komunikujete s ostatními.

Na rozdíl od znamení ascendentu, které představuje vaši vnější osobnost, descendent odhaluje vaše emocionální potřeby a vlastnosti, které hledáte u partnera. Přečtěte si, jak tuto důležitou pozici v horoskopu rozluštit, abyste lépe porozuměli svým vztahům.

Descendentní znamení v astrologii a jeho význam při hledání ideálního partnera.

Descendentní znamení, se nachází v domě č. 7, je klíčovým prvkem astrologické analýzy pro určení ideálního partnera. Jako doplněk k ascendentu, který představuje naši vnější osobnost, odhaluje znamení descendentu naše očekávání a potřeby ve vztahu.

Naznačuje, jak se chováme v intimních vztazích, jaké jsou naše nejhlubší touhy a nejintimnější potřeby. Co hledáme u partnera. Studiem descendentního znamení můžeme lépe pochopit dynamiku našich vztahů a nasměrovat tak své hledání k harmoničtější kompatibilitě s potenciálním partnerem.

Výpočet vašeho descendentního znamení v astrologii

Pro vypočítejte jeho klesající znaménko, je možné odkázat na bezplatné astrologické stránky, které navrhují online výpočetní nástroje. K získání znamení potomka obvykle stačí zadat datum, čas a místo narození.

Další metoda spočívá v tom, že znát jeho opačné znaménko a komplementární k jeho ascendentuprotože sestupné znamení je přesně opačné než náš ascendent. Když porozumíme svému descendentnímu znamení, můžeme lépe definovat svá očekávání v milostném vztahu, a tím i vybrat si partnera, který bude více odpovídat našim potřebám potřeby.

Různé typy ideálních partnerů podle znamení descendentu v astrologii

Pro potomek Taurusje důležité najít stabilního a bezpečného partnerakterý si váží jednoduchých životních radostí. A trpělivý, spolehlivý a smyslný bude ideální pro uspokojení potřeby citového bezpečí Býka.

Přečtěte si také :  Dvě čínská znamení se od příštího měsíce dočkají zásadního zlomu!

Na druhou stranu potomek Blíženců bude potřebovat intelektuálně stimulujícího partnera, zvídavý a komunikativní. Kompatibilita s živá a přizpůsobivá mysl bude nezbytné rozvíjet společenský a duševní aspekt Blíženců.

Každé sestupné znamení odhaluje specifická očekáváníKaždé sestupné znamení odhaluje specifická očekávání a vede vás k ideálnímu partnerovi podle jeho astrologických charakteristik.

Poděbradské noviny jsou nezávislý zpravodajský a informační web. Podpořte redakci tím, že si nás přidáte do záložek na Google News.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles