Květen : Horoskopy předpovídají těmto znamením zvěrokruhu bouřlivé období

S příchodem května by některá znamení zvěrokruhu mohla čelit výzvám a komplikacím. Podle astrálních předpovědí budou muset zejména dvě znamení zůstat ostražitá a připravená. čelit překážkám.

Tento měsíc bude pro tato znamení bohatý na události. planetární vlivy, které by mohly narušit jejich rovnováhu.. Je proto vhodné se na tyto možné potíže psychicky a emocionálně připravit. Ve zbytku článku se dozvíte, jaké jsou předpovědi pro tato astrologická znamení a jak mohou překonat zkoušky, které je čekají.

Vliv retrográdního Merkuru a příchodu Marsu do znamení Berana na znamení zvěrokruhu

Retrográdní Merkur a příchod Marsu do znamení Berana slibují výrazné změny pro všechna znamení zvěrokruhu. Retrográdní Merkur může vést k nedorozuměním zpoždění a problémy v komunikaci, zatímco impulzivní energie Marsu v Beranu může vést ke konfliktům. a výzvy.

Je důležité, aby každý znak uvědomovat si tyto planetární vlivy a podniknout kroky k tomu, abyste tímto bouřlivým obdobím prošli moudře a obezřetně.

Rady astrologa Jeana-Yvese Espié pro méně příznivá znamení zvěrokruhu

Pro Znamení Štíra a Ryb Astrolog Jean-Yves Espié doporučuje, abyste v tomto choulostivém období zůstali obzvláště ostražití. Doporučuje rodilým příslušníkům těchto znamení, aby pěstovat trpělivost a přemýšlení tváří v tvář všem překážkám, které se mohou objevit.

Zásadní je také vyhnout se impulzivní rozhodování a upřednostňovat jasnou a otevřenou komunikaci aby se předešlo nedorozuměním. Tím, že se soustředí na zvládání svých emocí a na zůstat ukotvený v přítomnosti méně příznivá astrologická znamení budou schopna překonat nadcházející výzvy a maximálně využít současných astrálních vlivů.

Také, péče o fyzické zdraví a duševní zdraví je nezbytné, chceme-li čelit výzvám s energií a odhodláním. Zdravé stravování, pravidelný pohyb a péče o zdraví a věnovat čas odpočinku pomáhají udržovat kondici a lépe zvládat stres.

Vliv Slunce v Býku a blížícího se příchodu Venuše ve Štíru na astrologická znamení

Příchod Slunce v Býku přináší stabilní a pragmatickou energii, ale může také způsobit, že lidé tohoto znamení budou tvrdohlavější a majetničtější. S příchodem Venuše ve Štíru, znamení vášně a intenzity, mohou vzniknout poruchy ve vztazích.. Aby se těmto škodlivým účinkům zabránilo, doporučuje se, aby dotyčné znaky zůstaly otevřené komunikaci a aby se být flexibilní.

Přečtěte si také :  Astrologický skandál : Těmto třem čínským znamením zvěrokruhu hrozí ode dneška do konce dubna nevěra !

Poděbradské noviny jsou nezávislý zpravodajský a informační web. Podpořte redakci tím, že si nás přidáte do záložek na Google News.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles