Sněhový úplněk: objevte základní rituály, které je třeba provést!

La úplněk je obzvláště vhodná doba pro spojit se se svým vnitřním já a vyjádřit své záměry. Během této lunární fáze lze provádět mnoho rituálů a využívat tak její silné a příznivé energie.

Ať už jste začátečník nebo adept esoterických praktik, existuje řada rituálů, které lze v tomto ročním období provádět. Množství způsobů, jak oslavit úplněk a vytěžit z něj co nejvíce.. V tomto článku se podíváme na několik jednoduchých a účinných rituálů, které můžete během úplňku provádět a které vám pomohou vytěžit z tohoto dne co nejvíce. slaďte se se svými přáními a manifestujte své sny.

Přínos úplňku pro odpoutání se od světa

Úplněk je ideální dobou pro uvolnění negativní energie a vyčistěte si mysl. Spojením s touto silnou lunární energií můžete zbavit se obsedantních myšlenek a každodenních starostí.

Intenzivní světlo úplňku působí jako katalyzátor pro zklidnění mysli a povzbuzení k uvolnění. Je to ideální příležitost znovu se soustředit na sebe, zbavit se nahromaděného napětí a… najít pocit vnitřního klidu.

Doporučené očistné a meditační rituály

Během úplňku se doporučuje provádět očistné rituály zbavit se negativních energií a znovu se soustředit na sebe. Na . fumigace kadidlem jako je šalvěj nebo citronella, je běžnou praxí pro očistu prostoru a ducha.

Pálením těchto posvátných rostlin, se uvolňují pozitivní vibrace které pomáhají odstranit toxické myšlenky a uklidnit duši. Na meditace je také mocným nástrojem ke spojení se svým vnitřním já a nalezení vnitřního klidu. Soustředěním se na dýchání a oproštěním se od rušivých myšlenek můžete dosáhnout stavu hlubokého klidu a vyrovnanosti..

Použití tarotových výkladů a krystalů během úplňku

Během úplňku speciální tarotová losování při úplňku mohou být velkým pomocníkem při odhlédnutí od svých silných a slabých stránek. Karty odhalují jemná poselství a umožňují lépe porozumět působícím energiím a nabízejí vhled do vlastního života. cenné pokyny pro klidný pohyb vpřed.

Přečtěte si také :  Zjistěte, která píseň Taylor Swift odpovídá vašemu astrologickému znamení !

Dále, dobíjejte své krystaly ve světle úplňku. je běžnou praxí v litoterapii. Tato intenzivní měsíční energie umožňuje krystalům očistit se a nabít se pozitivní energií, a posiluje tak jejich léčivé a harmonizační schopnosti..

Zkoumání krystalů během úplňku lze rozšířit i na. vytvoření lunárního oltáře. Pečlivým rozmístěním krystalů, svíček a symbolických předmětů můžete svůj posvátný prostor personalizovat a zesílit tak energetický dopad úplňku.

Toto úplné ponoření do lunární energie vytváří tzv. hlubší spojení s kosmickými silamiposiluje přínos praktikovaných rituálů.

Poděbradské noviny jsou nezávislý zpravodajský a informační web. Podpořte redakci tím, že si nás přidáte do záložek na Google News.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles